Aktuality/Akce! 

V TOMTO MĚSÍCI nabízíme akční ceny při prodeji vybraných sortimentů palubkového obložení, plotových desek a jehličnatého řeziva ... 

 

Dále informujeme naše zákazníky, že přijímáme tyto platební karty: Visa, Mastercard, Diners/Discover, UnionPay, JCB.

 • Jehličnaté řezivo středové
  Jehličnaté řezivo středové

  Vyrábíme prizmované desky, fošny, hranoly ve dřevinách SM a BOR, tloušťky 20 – 140 mm, šířky 100 – 250 mm , délky 3 – 6 m po 0,5 m. Obvykle nabízíme sortiment v nejprodávanějších rozměrech ze skladu. V délkách 4 m vybíráme v dřevině SM i BOR stolařské řezivo kvality A …

  Číst více...

 • Jehličnaté řezivo boční
  Jehličnaté řezivo boční

  Vyrábíme řezivo(desky) v dřevinách SM a BOR, tloušťky 23 mm, šířky 8 – 32 cm, délky 1,5 až 6 m po 0,5 m ...

  Číst více...

 • Palubky obkladové, podlahové
  Palubky obkladové, podlahové

  Vyrábíme obkladové palubky pro vnitřní použití v tloušťce 15 mm, pro venkovní použití pak v tl. 15 a 19 mm. Palubky jsou v dřevině SM a BOR, v délkách 3 - 5 m, po 0,5 m. Rovněž nabízíme podlahové palubky, v tloušťce 24 a 28 mm, materiál SM, určené k pokládce v interiéru ...

  Číst více...

 • Zahradní nábytek
  Zahradní nábytek

  Vyrábíme zahradní nábytek z masivních borových profilů, tl. 42 mm. Dodáváme v demontovaném stavu vč. kování a montážního plánku, bez povrchové úpravy. Je k dostání ve dvou variantách, a to s tvarovanými okraji nebo s rovnými okraji s rádiusem.

  Číst více...

 • Hoblované přířezy
  Hoblované přířezy

  Vyrábíme hoblované přířezy vhodné na ploty nebo balkónové zábradlí. Všechny profily jsou 4stranně hoblované, profily 18 x 82 pak mají jednu stranu zakončenou obloučkem. Síla 18 mm zaručuje při správné montáži dobrou stabilitu plotu ...

  Číst více...

Proč je výhoda spolupracovat a obchodovat se společností Pila Tetčice, a.s.

Pila Tetčice, a.s. je pilou střední velikosti mezi dřevozpracujícími firmami v rámci České republiky. Její sídlo je v Tetčicích nedaleko Brna, v okrese Brno – venkov. Výrobní kapacita a pozice v rámci jihomoravského regionu umožňuje rychlé a operativní uspokojení potřeb zákazníků. Jehličnaté řezivo – fošny, desky, prkna, hranoly, trámy – má nejrůznější určení a našimi nejčastějšími obchodními partnery jsou stavební firmy, výrobci dřevostaveb, producenti palet a dřevěných obalů, dále pak výrobci velkoplošných materiálů, nábytkářských výrobků a obchodní společnosti.

V Tetčicích je velmi dobře zaveden také místní prodej drobným spotřebitelům, např. zahrádkářům, kutilům, individuálním stavebníkům apod.

Obchodní partnery máme nejen v rámci celého jihomoravského regionu, případně ostatních míst republiky, část produkce je určena i pro vývoz na trhy v rámci EU.

Většinu běžných sortimentů máme skladem k okamžitému odběru. Vzhledem k velikosti a organizaci výroby jsme schopni rychle uspokojit specifické objednávky (zakázková výroba), u nichž je však minimální odběr 10 m3.

Hoblované výrobky

Část vlastního jehličnatého řeziva je určena pro výrobu kvalitních hoblovaných výrobků – palubky obkladovépalubky podlahovéplotovky, přířezy, latě – a dále pak pro zahradní nábytek . Hoblované výrobky jsou určeny pro dodávky jak velkoobchodním prodejcům, tak i pro prodej v sídle společnosti.

Veškerá surovina pro výrobu a prodej je tuzemské provenience.

Jsme držitelem certifikátu PEFC.

Jsme členem Sdružení dřevozpracujících podniků v ČR (SDP), kde mimo výrobní a obchodní spolupráce se společnostmi z oboru spolupracujeme i s lesnickou a dřevařskou fakultou Mendlovy univerzity v Brně, a to jak v oblasti odborné, tak i praktické.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.
Ok